Skoč na obsah Skoč na navigaci

Výpis systémových zpráv

Portál systému pro zadávání Veřejných zakázek v resortu MINISTERSTVA VNITRA ČR

Nové metodické pokyny

Dokument ke stažení

Bezplatné školení k systému zadávání VZ v resortu MV ČR

Odbor veřejných zakázek a centrálních nákupů ve dnech 20. – 21. 5. 2015 provede ve prospěch uživatelů Systému zadávání veřejných zakázek v resortu Ministerstva vnitra bezplatné školení.

Žádost o poskytnutí stanoviska MMR k ukončení provozu e-tržiště VortalGOV postupu

Odbor veřejných zakázek a centrálních nákupů MV ČR v souvislosti s ukončením provozu elektronického tržiště VortalGOV požádal dne 18. 02. 2015 Ministerstvo pro místní rozvoj o poskytnutí stanoviska k ukončení provozu e-tržiště VortalGOV a o vydání metodického postupu veřejných zadavatelů k zabezpečení uveřejňovací povinnosti dle § 147a ZVZ, tj. k uveřejňování povinných informací k veřejným zakázkám realizovaným prostřednictvím uvedeného elektronického tržiště na profilu zadavatele elektronického tržiště.

Registrace k bezplatnému školení k Systému zadávání VZ v resortu MV ČR

Odbor veřejných zakázek a centrálních nákupů ve spolupráci s poskytovatelem služeb spojených s provozem „Systému zadávání veřejných zakázek v resortu Ministerstva vnitra ČR“ (dále také „systém“) pořádá ve dnech 20. – 21. 5. 2015 bezplatné školení k uvedenému systému ve prospěch pracovníků veřejných zadavatelů resortu MV ČR, kteří se zabývají realizací zadávacích řízení k veřejným zakázkám realizovaným na základě rámcové smlouvy k centralizovaným nákupům (uživatelé systému).

Metodický postup pro navyšování požadovaných počtů k realizaci objednávky nebo minitendru k RS centrálního nákupu

Odbor veřejných zakázek a centrálních nákupů zpracoval ve prospěch pracovníků pověřujících zadavatelů metodický postup pro navyšování požadovaných počtů k realizaci objednávky nebo minitendru k rámcové smlouvě centrálního nákupu v Evidenčním modulu Systému zadávání VZ v resortu MV ČR
1 2

Detail článku - patička

© 2014 Ministerstvo vnitra České republiky, všechna práva vyhrazena, webmaster QCM s.r.o.